MŮJ PŘÍBĚH

Foto: Podzim 2015
Foto: Školení e-mail marketingu / copywritingu pro ACOMWARE září 2011
Foto: Konference Internet Jungle
Foto: S ostatními řečníky konference Studia X51 - rok 2015
Foto: Můj skvělý sales tým SmartEmailing + Firma 2.0 - podzim 2015
Foto: SmartDay Praha
Foto: SmartDay Bratislava
Foto: Marketing Mix Praha
Foto: Marketing Mix Praha

2004: Co je to ten e-mail marketing?

Moje začátky koketování  s e-mail marketingem spadají někdy do roku 2004. Tehdy jsem jako dobrovolník v neziskové organizaci hledala způsob, jak efektivně a s minimem času získávat sponzorské dary, komunikovat s partnery a současně s dobrovolníky. O nějakém e-mail marketingu jsem neměla ani tušení. Přesto jsem ho dělala. (To vím dnes :-D)

2008: "E-mail marketing je když ..." ACOMWARE

Přerušila jsem studium sociální práce a psychoterapie s myšlenkou, že je nejvyšší čas vydělávat taky nějaké peníze. Nastoupila jsem do reklamní agentury, která se specializovala na online marketing pro e-shopy - ACOMWARE, s.r.o. a začala jsem pomalu objevovat, že existuje něco jako e-mail marketing. Učila jsem se od kolegů, od expertů, které jsme v Čechách tehdy měli, studovala zahraniční zdroje.

Ale upřímně e-mail marekting byl v Čechách té době v plenkách. Dělala ho lépe "jen ALZA", a i v jejím případě to znamenalo posílat čistě obrázkový rozřezaný e-mail a mít na webu okénko se jménem "newsletter". Žádná velká strategie zatím nebyla. A tak jsme my byli průkopníky. Mám radost, že jsem mohla být u pokládání e-mail marketingových základů ACOMWARE.

Největší školu mi tehdy dala praxe. Testování systémů pro rozesílku a především objevování toho, co funguje u jednotlivých klientů, A/B testování a někdy i metoda pokus - omyl...

POJĎME ZŮSTAT VE SPOJENÍ, RÁDA VÁM PROZRADÍM NEJNOVĚJŠÍ E-MAILINGOVÉ VYCHYTÁVKY

2011: E-mailing na volné noze

Z ACOMWARE jsem odešla na volnou nohu s představou, že když je přece někdo "skutečný specialista", nemůže být zaměstnanec. 🙂 S kolegy jsem se domluvila a ještě téměř rok externě spolupracovala. (Mám ty lidi ráda. Byli jsme skvělý tým.)

Těšila jsem se, že budu mít konečně víc času, protože si budu klienty pro spolupráci vybírat,  podle toho jak si sedneme a jestli se mi budou líbit.  Jenže ejhle. Klientů, kteří mi sedli a stali se mou srdeční záležitosí bylo čím dál tím víc. Jednu chvíli jsem se současně starala o e-mail marketing 24 e-shopů současně.

Pro dva z nich navíc řešila copywriting, PR, soutěže, SEO i linkbuilding. BellaRose.czNordicDay.cz a jejich slovenské varianty se staly mou vášní a životem. Dodnes je mám hluboko pod kůží a považuji je za přední e-shopy, co se sortimentu, lásky a chuti dělat to výjimečně týče na české a slovenské scéně. 

Mou další láskou se stal projekt ONLINEjazyky.cz, pro který jsme od základů nastavovali e-mail marketingovou strategii od získání leadu po prodej a následnou péči. Přes rok jsem byla jejich affiliate managerem. Upřímně, pokud se chcete naučit cizí jazyk, začněte na jejich stránkách. 🙂 Opravdu.

2014: SmartEmailing

Byl pozdní večer... máj... a mně přišla SMS. Psal mi David Kirš: "Ahoj Katko, nechceš se ujmout vedení SmartEmailingu?" Davidovi jsem před několika lety pomáhala v pozadí s přípravou a propagací EmailAcademy a EmailAcademy 2.0 - a to byla pecka. Dál se naše cesty samovolně rozešly, začínala jsem na volné noze a byla jsem nadšená z nových klientů :).

V posledních letech jsem ale SmartEmailingu přiváděla nové klienty a upřímně taky jsem zásobila jejich technickou podporu připomínkami a prosbami na vylepšení.... I tak jsem si říkala, že se asi David spletl a psal to někomu jinému. Přesto jsem odepsala: "Hm, nevím, co to obnáší, ale můžeme se o tom pobavit."

DNES:

Dnes jsem moc ráda, že mohu být lídrem značky SmartEmailing. Pořádám školení e-mail marketingu a organizuji pravidelné setkávání nadšených podnikatelů v Kolíně, Poděbradech a Nymburce nad šálkem kávy - SmartCoffee. 

I vám ráda pomůžu vydělávat
díky e-mail marketingu víc.

ŠKOLENÍ

Nejbližší termín školení efektivního e-mail marketingu je 20.3.2017 v Brně a 28.3.2017 v Praze. V případě zájmu ráda vytvořím školení přímo pro potřeby vaší společnosti.
Více informací →

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Nevíte, jak začít nebo naopak jak se konečně pohnout dál? Potřebujete se zeptat na cokoli k e-mail marketingu?

KOMPLETNÍ BALÍČEK: NAKOPNUTÍ E-MAIL MARKETINGU

Stanu na 3 dny součástí vaší firmy a zažehnu restart vašeho e-mail marketingu.