ŠKOLENÍ PRO VŠECHNY, CO TO MYSLÍ S ONLINEM VÁŽNĚ:

E-MAIL MARKETING 2017
"KONEČNĚ EFEKTIVNĚ"
 ZN: BEZ SPAMU.

BRNO

20. 3. 2017

PRAHA

28. 3. 2017

Co vás napadne, když se řekne e-mail marketing? Většinu veřejnosti napadne jedno jediné slovo SPAM. Přesto je e-mail marketing nejefektivnějším kanálem marketingového mixu z hlediska návratnosti investic

JAK TO UDĚLAT, ABY VAŠE NEWSLETTERY NEOBTĚŽOVALY.
BA NAOPAK.
ABY JE ZÁKAZNÍCI MILOVALI?

Vím, co funguje a ráda to naučím i vás. Od roku 2008 je e-mail marketing mojí hlavní obživou. Pomohla jsem úspěšně nastartovat e-mailing desítkám eshopů a českých firem. Dnes zastupuji přední českou aplikaci pro hromadný e-mail marketing, školím a přednáším. Tahle stránka ale nemá být o mně, ale o tom, co může efektivní e-mail marketing přinést vám. 

CHCETE ZÍSKAT DO ROKA
2X VÍCE ZÁKAZNÍKŮ?

S efektivním e-mail marketingem získáte víc. A POZOR. Nepotřebujete k tomu tým profíků, grafika, kodéra, copywritera ani předražený software. Ukáži vám, jak na to v českých podmínkách. 

 

ZÍSKÁTE ODPOVĚDI NA VŠECHNY KLÍČOVÉ OTÁZKY E-MAIL MARKETINGU:

 • 1
  Jak získat pozornost a sbírat kontakty na potenciální zákazníky?
  Jak mají vypadat a kam nejlépe umístit webové formuláře na webu. Jak návštěvníky webu zaujmout a co jim výměnou za e-mail nabídnout? Jak sbírat e-mailové adresy offline?
 • 2
  Jak získat důvěru a postavit prodejní newsletter, kterému neodolají?
  Jak postavit e-mail, aby prodával? Jaký zvolit předmět?
 • 3
  Jak budovat loajalitu a jak proměnit stávající zákazníky v nadšené fanoušky, kteří vás budou rádi doporučovat?
  Systém péče a jeho vliv na opakované nákupy. Jak posílat přání k svátku?
 • 4
  Jak to všechno dělat v souladu s českou legislativou a neposílat spam?
  Co je to spam a jak ho neposílat? Co musí ze zákona obsahovat každé obchodní sdělení? Povolené způsoby odhlašování. Co je to obchodní sdělení? Ochrana osobních údajů a povinnost registrovat se jako správce.
 • 5
  Jak začít dělat e-mail marketing skutečně efektivně? Krok za krokem.
  Bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte, dozvíte se, jak můžete začít dělat e-mail marketing efektivně právě vy. Jak zlepšit to, co děláte a dosáhnout ještě lepších výsledků.
 • 6
  Jak newslettery správně vyhodnocovat?
  Bounce rate - open rate - click rate. Jak nejlépe měřit výkon kampaní. Jak využít A/B testování k lepším výsledkům?

Dozvíte se toho ještě mnohem více. Ale nebojte se. Nechci, abyste odešli s hlavou jako pátrací balón, a proto:

 

V CENĚ ŠKOLENÍ DOSTANETE:

 • Pracovní sešit
  Se kterým snadno udržíte pozornost celý den a nic vám neuteče.
 • Akční checklist
  Odejdete domů s jasnou představou a plánem toho, co potřebujete udělat jako další krok.
 • Certifikát o absolvování

CO O ŠKOLENÍ ŘEKLI?

Školení E-mailing, která zákazníci milují se slečnou Fišerovou nás velmi nadchlo. Lektorka byla velmi profesionální a dokázala nám odpovědět na všechny naše otázky. Ujasnili jsme si, jak má komunikace v naší společnosti vypadat a co je jejím cílem.
Zuzana Coufalová, Simona ČejkováNetDirect
„Když někdo uvádí jako součást reference, že bylo nějaké školení super přínosné, může se to zdát jako klišé. U Katky jsem absolvoval školení copywritingu a e-mail marketingu a ano – obě pro mě byly skutečně přínosné:) Jako člověk, který se pohybuje v oboru řadu let, poznám, když někdo ví, o čem mluví. Katka Fišerová to ví.“
Jan ŠáfrMajitel Pekne-sperky.cz

Tohle školení patrně otočí vaše vnímání online marketingu naruby. Otevře vám oči. Přestanete plýtvat za reklamu, která vám nic nepřináší a konečně zjistíte, jak dělat e-mail marketing efektivně.

Pokud budete praktikovat triky, které vám na školení ukáži, získáte do roka 2x více zákazníků než máte dnes. A to je fakt.

KOLIK TO STOJÍ?

Za hodinovou konzultaci si běžně účtuji 1800 Kč. S vámi budu celý den a ptát se mě můžete na cokoliv. Udělám vše, co bude v mých silách, abyste si odnesli přesně to, co potřebujete. Cena školení, které nastartuje váš vztah se zákazníky a nakopne prodeje:

4.250 Kč

Cena je konečná, nejsem plátce DPH.

NIC NERISKUJETE.

Nic neriskujete.  Ještě se mi to nestalo, pokud byste ale nebyli se školením spokojení, vrátím vám peníze bez zbytečného vyptávání.